Türkiye Satranç Federasyonu

Hoşgeldin, Misafir. Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol.
11/01/08 07:58:50

Forum anasayfa » Yardım » Arama » Üyeler » Giriş yap » Kayıt ol
Türkiye Satranç Federasyonu « Kayıt ol »


Dikkat! Sadece Forum Yöneticisi yeni üye ekilyebilir. Üyelik bilgilerinizi Forum yöneticisine gönderiniz.
* Üye adı seçimi:
Yalnızca YaBB tarafından tanımlama amaçlı olarak kullanılır. Forumda görünmesini istediğiniz isminizi, giriş yaptıktan sonra 'profilim' linkini kullanarak değiştirebilirsiniz.
* E-Posta:
Geçerli bir e-posta adresi olmalı.
E-posta adresimi gizle
* Admin Name:
* Admin Pass:

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız. Bilgilerin hukuki sorunlar taşıması durumunda gerekli işlemlerin yapılması için hukuğa intikal edeceğini kabul ediyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

Foruma girmekle, forumdaki kurallara uymama durumunda forumdan çıkartılacağınızı ve buna itiraz etmeyeceğinizi de kabul ediyorsunuz. Forumdan kullanacağınız isim altında sadece sizin ileti yollayacağınızı kabul ediyorsunuz, yasaklanmış ya da silinmiş bir üyeye hesabınızı kullandırırsanız üyelikten çıkartılmayı kabul ediyorsunuz.

FORUMA ÜYELİK İŞLEMLERİ FORUM YÖNETİCİSİ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR!!!

YUKARIDAKİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİNİ KABUL EDİYORSANIZ ÜYE OLMAK İÇİN TC KİMLİK NUMARANIZ İLE BİRLİKTE ADINIZI, SOYADINIZI, E-MAIL ADRESİNİZİ VE KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ TAKMA ADI (NICK NAME) TSFFORUM@TSF.ORG.TR E-MAIL ADRESİNE GÖNDERİNİZ.

ÜYELİĞE KABUL EDİLDİĞİNİZDE SİZE KULLANICI ADINIZ VE ŞİFRENİZ FORUM TARAFINDAN YOLLANACAKTIR.

Kabul ediyorum     Kabul etmiyorum


Türkiye Satranç Federasyonu » Powered by YaBB 1 Gold - SP1!
YaBB © 2000-2001,
Xnull. All Rights Reserved.